Maszyny piekarnicze Gliwice

IBIS to firma specjalizująca się między innymi w produkowaniu maszyn piekarniczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wyrobienie dobrej pozycji w branży maszyn piekarniczych w Gliwicach. Dodatkowo zajmujemy się remontami pieców i maszyn piekarniczych oraz prowadzimy profesjonalny serwis tych urządzeń, zapewniając klientom dostęp do wszelkich potrzebnych części zamiennych. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, dbamy o nieustanny rozwój firmy. Pozwala to na wprowadzanie na rynek doskonałej jakości maszyn piekarniczych i miesiarek spiralnych na terenie Gliwic. Dysponujemy obszerną halą produkcyjną oraz nowoczesnym parkiem maszyn.

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą, w której znajdziesz najnowocześniejsze maszyny i miesiarki spiralne, ułatwiające codzienną pracę w branży spożywczo-piekarniczej.

Masz jakiekolwiek pytania? Zadzwoń lub napisz do nas wiadomość. Nasz zespół składający się z najlepszych profesjonalistów w branży udzieli Ci wszelkich wyjaśnień. Skontaktuj się z nami.