Piece piekarnicze – Kraków

IBIS to firma specjalizująca się w produkcji maszyn piekarniczych. Jej wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło na wyrobienie sobie dobrej pozycji na rynku maszyn piekarniczych na terenie Krakowa. Firma zajmuje się ponadto remontami pieców i maszyn piekarniczych oraz prowadzi w pełni profesjonalny serwis, zapewniając klientom dostęp do wszelkich potrzebnych części zamiennych. Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, nasza firma nieustannie się rozwija, czego efektem jest wprowadzanie na rynek coraz to nowocześniejszych pieców i maszyn piekarniczych na terenie Krakowa. IBIS dysponuje halą produkcyjną o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych oraz nowoczesnym parkiem maszyn.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszym pełnym katalogiem ofertowym, w którym znajdziesz najnowocześniejsze maszyny i piece piekarnicze ułatwiające codzienną pracę w branży piekarniczej.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail. Nasz zespół składający się z profesjonalistów w swojej branży udzieli Ci wszelkich wskazówek. Skontaktuj się z nami.