Regionalny przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Region Polski Południowej

Opis stanowiska:

  • praca na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, południowa część lubelskiego.
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • nawiązywanie relacji i pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie stałego kontaktu z aktualnymi klientami,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi,

Wymagania:

  • doświadczenie w branży,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (2-3 dni w tygodniu).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne w oparciu o umowę o pracę,
  • samochód służbowy, telefon komórkowy oraz laptop,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pełne wsparcie i miłą atmosferę w codziennej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 530-188-187 bądź przesyłanie CV na adres e-mail: r.koniec@ibis.net.pl.