IBIS producent maszyn i urządzeń piekarniczo – cukierniczych

O firmie

IBIS to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Szubin przy ulicy Jana Pawła II 38, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze maszyny piekarnicze odznaczały się najwyższą jakością i najlepszym standardem wykonania. Między innymi to przyniosło nam renomę i uznanie wśród Klientów całej Europy. W Polsce klika tysięcy piekarni wyposażonych jest w maszyny piekarnicze oznaczone logiem IBIS.

Dbając o najwyższą jakość usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zleconego im zadania. Zajmujemy się remontami pieców i maszyn piekarniczych. Zapewniamy profesjonalny serwis, a także stały dostęp do części zamiennych.

W trosce o najlepszą jakość usług, nieustannie się rozwijamy. Staramy się, by stosowane przez nas rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale również skuteczne i praktyczne. Wprowadzamy na rynek produkty, które wzbudzają duże zainteresowanie wśród Klientów. W roku 2016 wprowadziliśmy do oferty piec elektryczny w stylu retro, tzw. piec kamienny. Dodatkowo w drugiej połowie roku swoją premierę miała nowa linia ubijaczek planetarnych UC.

Obecnie dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych, a także nowoczesnym parkiem maszyn – wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.