O firmie IBIS

IBIS to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji maszyn piekarniczych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze maszyny piekarnicze odznaczały się najwyższą jakością i najlepszym standardem wykonania. Między innymi to przyniosło nam renomę i uznanie wśród Klientów całej Europy. W Polsce klika tysięcy piekarni wyposażonych jest w maszyny piekarnicze oznaczone logiem IBIS.

Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Szubin, przy ulicy Jana Pawła II 38, w województwie kujawsko-pomorskim. To tutaj koncentrujemy nasze działania, projektując, produkując i dostarczając wysokiej jakości maszyny piekarnicze naszym klientom.

Skontaktuj się z nami.

Bo produkty IBIS tworzą ludzie

Dbając o najwyższą jakość usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy profesjonalnie podchodzą do każdego zleconego im zadania. Zajmujemy się remontami pieców i maszyn piekarniczych. Zapewniamy profesjonalny serwis, a także stały dostęp do części zamiennych.

W trosce o najlepszą jakość usług nieustannie się rozwijamy. Profesjonalny zespół projektantów z powodzeniem dba o to, by stosowane przez nas rozwiązania były nie tylko innowacyjne, ale również skuteczne i praktyczne. Wprowadzamy na rynek produkty, które nieustannie wzbudzają duże zainteresowanie wśród Klientów ale przede wszystkim służą i pomagają w codziennej pracy piekarzom i cukiernikom.

Własna hala produkcyjna i nowoczesny, bogato wyposażony park maszynowy

Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych oraz posiadamy nowoczesny park maszynowy w którego skład wchodzą maszyny wiodących producentów. Własne centrum obróbcze CNC, laser do cięcia stali i wiele innych maszyn dają nam możliwości produkcji w obrębie naszej firmy – wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.

Sprawdź nasze realizacje