Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: serwisant / mechanik.

Twoje zadania:
• montaż maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną
• dostawy i montaż urządzeń u Klientów
• konserwację i naprawę maszyn

Nasze oczekiwania:
• podstawowa znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn
• praktyka w zawodzie monter mechanik, mechanik samochodowy, ślusarz narzędziowy lub ślusarz
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętności manualne i techniczne
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin
• atrakcyjne wynagrodzenie
• premia uznaniowa
• ubezpieczenie na życie + prywatna opieka zdrowotna
• pakiet świadczeń socjalnych
• możliwość rozwoju osobistego i awansu

Więcej informacji pod numerem telefonu: 530-188-187

IBIS Sp. z o.o.

ul. Jana Pawła II 38
89-200 Szubin
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 558-188-42-32

Zobacz na mapie
praca@ibis.net.pl