Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: doradca techniczno-handlowy.

REGION PRACY:
• woj. świętokrzyskie
• woj. podkarpackie
• woj. lubelskie

Twoje zadania:
• doradztwo techniczno-handlowe w obszarze oferowanych przez firmę produktów (maszyny i urządzenia piekarnicze)
• rozwój sprzedaży na podległym regionie, poprzez regularne wizyty u klientów
• obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa klientów
• dbanie o wysoką jakość obsługi i dobre imię marki
• uczestnictwo w targach branżowych

Nasze oczekiwania:
• doświadczenie zawodowe (B2B) na podobnym stanowisku w branży produkcji maszyn lub pokrewnych (technicznych)
• prowadzenie działań sprzedażowych w sposób profesjonalny i etyczny
• gotowość do podróży służbowych
• prawo jazdy kat. B
• zaangażowanie, dobra organizacji pracy oraz nastawienie na realizację celów
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• znajomość produktów i usług oferowanych przez firmę oraz umiejętność przekazywania tych informacji klientom w sposób przystępny i zrozumiały
• samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

Więcej informacji pod numerem telefonu: 503-188-187

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: serwisant / mechanik.

• montaż maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną
• dostawy i montaż urządzeń u Klientów
• konserwację i naprawę maszyn

• podstawowa znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn
• praktyka w zawodzie monter mechanik, mechanik samochodowy, ślusarz narzędziowy lub ślusarz
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• umiejętności manualne i techniczne
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku z możliwością nadgodzin
• atrakcyjne wynagrodzenie
• premia uznaniowa
• ubezpieczenie na życie + prywatna opieka zdrowotna
• pakiet świadczeń socjalnych
• możliwość rozwoju osobistego i awansu

IBIS

ul. Jana Pawła II 38
89-200 Szubin
woj. kujawsko-pomorskie
NIP: 558-150-26-09

Zobacz na mapie
praca@ibis.net.pl